Posjeta Sajmu srednjih škola

Posjeta Sajmu srednjih škola

“Svi vaši snovi mogu postati stvarnost – ako imate hrabrosti da ih slijedite“. – Walt Disney

U ponedjeljak, 13.5.2024. godine otvoren je Sajam srednjih škola na platou ispred ARIA mall centra, a u organizaciji Ministarstva za odgoj i obrazovanje KS-a u saradnji sa Zajednicom srednjih škola. Učenici devetog razreda su u pratnji roditelja i pedagogice škole, Danijele Zuletović, imali priliku posjetiti isti. Ovim putem su imali mogućnost obići štandove, razgovarati s direktorima škola, njihovim profesorima i učenicima. Sve vrijeme su imali priliku i pogledati neke od eksperimenata, kao i umijeća i rukotvorine naših učenika srednjih škola.

Dragi naši učenici, znamo da je ispred vas važna životna odluka, a mi vam želimo mnogo sreće u budućem izboru.

Rukovodstvo škole, pedagogice Samra i Danijela, razrednice Marijana i Sanela i Nastavničko vijeće,

Sretno!