Ministrica posjetila našu školu

„Dај ѕvіјеtu nајbоlје štо іmаš, vјеrоjаtnо nеćе nіkаdа bіtі dоvоlјnо. Іраk, dај ѕvіјеtu nајbоlје štо znаš і іmаš!“

Dana 21.2.2024. godine naša škola je ugostila ministricu za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo, g-đu Naidu Hota-Muminović sa saradnicima i direktoricu Instituta za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja, g-đu Senadu Salihović sa saradnicima.

Također, realizovana je još jedna u nizu radionica u okviru Škole roditeljstva sa temom “Psihološke potrebe učenika”.

Prisutnim roditeljima i uposlenicima škole obratila se Ministrica i poželjela uspješan rad i saradnju, a u saradničkom duhu razmjenjivali smo iskustva, diskutovali o teškoćama na koje nailazimo i pokušali pronaći adekvatna rješenja za dobrobit svih učesnika odgojno-obrazovnog procesa i jačanje kompetencija za prevazilaženje teškoća.

Izuzetno pozitivne i podržavajuće povratne informacije roditelja svakako su motiv da još srčanije realizujemo buduće susrete.